امور فنی
موضوعات داغ

ساماندهی بلوار ورودی شهر گوجان

شهردار گوجان گفت: بلوار ورودی این شهر، از پل فارسان تا داخل شهر ساماندهی شد. شهردار گوجان، روز دوشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا در شهرکرد اظهار داشت: برای ساماندهی این بلوار، یک میلیارد و 100 میلیون ریال هزینه شده است.

وی تأکید کرد: از این مبلغ 700 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری و بقیه از محل اعتبارات دولتی، تأمین و هزینه شده است.

بلوار-گوجان
بلوار-گوجان-شهرداری گوجان

شهردار گوجان افزود: شهرداری اقدام به ساحل سازی، نصب نرده و تأمین روشنایی رودخانه یتیم با یک میلیارد و 100 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری کرده است.

وی تصریح کرد: ساماندهی روشنایی شهری و جابجایی 90 درصد تیرهای برق در این راستا، از دیگر اقدامات شهرداری به منظور خدمات رسانی مطلوب به شهروندان محسوب می‌شود.

شهردار گوجان بیان داشت: این شهرداری به منظور احداث بوستان کودک در زمینی به وسعت 140 متر مربع، 150 میلیون ریال هزینه کرده است.

وی اضافه کرد: همچنین 400 میلیون ریال اعتبار زیباسازی شهری در گوجان تأمین و هزینه شد.

شهردار گوجان گفت: در راستای توسعه فضای شهری و ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، پنج معبر مهم در گوجان، آزادسازی شد.

وی به پیشرفت 50 درصدی ساختمان آتش‌نشانی گوجان اشاره و اظهار کرد: تاکنون برای احداث این ساختمان، 800 میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است.

شهردار گوجان ادامه داد: ساختمان آتش‌نشانی این شهر، تا یک ماه دیگر تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

وی اضافه کرد: برای احداث بوستان شهری در گوجان، واگذاری 10 هکتار زمین از منابع ملی گرفته شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا