اخبار شهرداریامور فنی
موضوعات داغ

آسفالت معابر شهر گوجان

شهردار گوجان از اختصاص 366 تن قیر برای آسفالت معابر فرعی این شهر خبرداد.

شهردار گوجان، روز یکشنبه، در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اختصاص این میزان قیر به شهرداری گوجان، افزون‌بر 28 کیلومتر از کوچه‌ها و معابر فرعی این شهر آسفالت می‌شود.

وی تأکید کرد: هزینه این میزان قیر، چهار میلیارد ریال بوده که دو میلیارد ریال آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری گوجان و بقیه از محل یارانه دولت تأمین و پرداخت شده است.

محمدی افزود: به منظور توسعه معابر شهری گوجان، 28 کیلومتر از کوچه‌های این شهر با 900 میلیون ریال هزینه از محل اعتبارات داخلی شهرداری زیرسازی شده است.

وی تصریح کرد: در راستای توسعه شهر گوجان، دو کیلومتر جدول در این شهر با یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار احداث شده است.

شهردار گوجان بیان داشت: به تازگی یک دستگاه لودر به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال به شهرداری این شهر اختصاص یافته که 725 میلیون ریال، آن را شهرداری و بقیه را دولت پرداخت کرده است.

وی اضافه کرد: همچنین یک دستگاه خودروی سواری به ارزش 310 میلیون ریال و یک دستگاه کامیون به ارزش 550 میلیون ریال، از محل اعتبارات شهرداری، برای تسهیل در امور خدمات رسانی شهری گوجان، خریداری شده است.

محمدی عنوان داشت: شهرداری گوجان، همه روزه نسبت به جمع‌آوری زباله‌های این شهر و انتقال آن در محل دفن زباله‌های شهرستان فارسان در منطقه سایت بیدکل، اقدام می‌کند.

وی اظهار داشت: محل دفن زباله‌های شهری در این سایت از شرایط مطلوبی برخوردار نیست و پیش‌بینی محلی مناسب در این زمینه، ضروری است.

به گزارش ایرنا، شهر گوجان، از توابع شهرستان فارسان در 30 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده و دارای پنج هزار و 800 نفر جمعیت است.

آسفالت معابر شهر گوجان توسط شهرداری گوجان
برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا